Skip to main content

Update Carp Cup 2.0 . De loting is geweest van de stekken van de Carp Cup en aanstaande vrijdag 29 september gaan we vanaf 19.00 uur starten.

SportVisserijBelangen Delfland organiseert in het weekend van 29 september tot en met 1 oktober voor de 25e keer de Carp Cup op de Westboezem. Het belooft een speciale editie te worden met veel mooie prijzen! De hoofdprijs mogen wij vast verklappen.. De winnaars zullen naar huis gaan met een prachtige voerboot!

De 25e editie zal, net als voorgaande 2 edities, gevist worden op de vlieten en vaarten in Midden-Delfland en Vlaardingen en natuurlijk op de Foppenplas! Ook dit jaar is er weer ruimte voor 35 koppels. De meeste stekken zijn eenvoudig zelf te bereiken en op de andere stekken zal je gebracht worden tot aan de waterkant.

Volg de wedstrijd op Facebook — https://www.facebook.com/svbdelfland

Kan een afbeelding zijn van ‎kaart en ‎de tekst '‎SVBD Carp Cup 2.0 Schip Schipluiden iden Hsv ۔ SVBD Maasland V‎'‎‎