Skip to main content

Auteur: Piet Koorneef

Klassement Kant 2023

2023 Kant Wed.1 Wed.2 Wed.3 Wed.4 Wed.5 Wed.6 Wed.7 Wed.8 Wed.9 Wed.10 Wed.11 Wed.12 stand
1 A. Smit 4 1 1 50 1 2 1 2 2 1 1 1 9
2 R.Jongenotter 3 3 1 1 2 50 2 1 1 1 7 1 10
3 H. Endhoven 4 1 2 1 4 50 4 1 1 2 7 3 15
4 H. Bijl 1 2 3 2 2 1 50 50 50 2 3 2 15
5 E. Muilwijk 2 50 3 3 4 3 50 2 2 4 2 2 19
6 J. Zuurmond 5 3 2 3 3 3 3 4 3 3 7 4 23
7 A. v/d Bos 2 5 4 6 7 4 4 4 3 3 1 4 25
8 W. Thoen 7 5 4 4 5 1 2 3 50 5 4 3 26
9 R. Boeters 3 7 50 2 1 2 1 50 50 50 3 50 69
10 A. v/d Stap 1 2 50 50 50 50 3 50 50 4 2 50 162
11 B. Loos 50 4 50 50 50 50 50 50 50 5 50 5 264
12 A. v/d Kaaij 50 4 50 4 50 50 50 50 50 50 50 50 308
13 P. Koornneef 5 50 50 50 50 50 50 3 50 50 50 50 308
14 E. v/d Wilk 50 50 50 50 3 50 50 50 50 50 50 50 353

Stand Kantwedstrijden 2023

2023 Kant Wed.1 Wed.2 Wed.3 Wed.4 Wed.5 Wed.6 Wed.7 Wed.8 Wed.9 Wed.10 Wed.11 Wed.12 stand
1 A. Smit 4 1 1 50 1 2 1 2 2 1 1 1 9
2 R.Jongenotter 3 3 1 1 2 50 2 1 1 1 7 1 10
3 H. Endhoven 4 1 2 1 4 50 4 1 1 2 7 3 15
4 H. Bijl 1 2 3 2 2 1 50 50 50 2 3 2 15
5 E. Muilwijk 2 50 3 3 4 3 50 2 2 4 2 2 19
6 J. Zuurmond 5 3 2 3 3 3 3 4 3 3 7 4 23
7 A. v/d Bos 2 5 4 6 7 4 4 4 3 3 1 4 25
8 W. Thoen 7 5 4 4 5 1 2 3 50 5 4 3 26
9 R. Boeters 3 7 50 2 1 2 1 50 50 50 3 50 69
10 A. v/d Stap 1 2 50 50 50 50 3 50 50 4 2 50 162
11 B. Loos 50 4 50 50 50 50 50 50 50 5 50 5 264
12 A. v/d Kaaij 50 4 50 4 50 50 50 50 50 50 50 50 308
13 P. Koornneef 5 50 50 50 50 50 50 3 50 50 50 50 308
14 E. v/d Wilk 50 50 50 50 3 50 50 50 50 50 50 50 353

Klassement Boot 2023

  Puntenklasement Wed.1 Wed.2 Wed.3 Wed.4 Wed.5 Wed.6 Wed.7 Wed.8 Wed.9 Wed.10   totaal aftrek stand
1 A. Smit 8 15 3 1 2 6 1 6 14 1   57 37 20
2 P. v. Nieuwkerk 3 6 2 3 5 5 5 4 2 3   38 16 22
3 A. v. Gaalen 1 10 1 7 3 50 8 1 7 8   96 68 28
4 J. Heskes 6 13 50 4 12 50 3 5 4 14   161 114 47
5 J. Zuurmond 14 9 4 8 10 16 9 3 8 9   90 40 50
6 J. Lemmens 9 12 5 19 6 13 17 15 3 2   101 51 50
7 K. Kaman 7 16 10 12 1 8 15 2 11 50   132 81 51
8 W. Middendorp 17 14 8 11 9 4 4 9 13 6   95 44 51
9 H. Storm 13 4 9 6 50 15 2 12 12 7   130 78 52
10 A. Eberwijn jr. 4 17 50 9 13 2 13 8 50 4   170 117 53
11 H. Endhoven 12 1 6 14 50 3 14 50 5 50   205 150 55
12 W. Thoen 50 19 11 16 11 10 11 7 6 5   146 85 61
13 P. Koornneef 50 3 15 10 4 11 18 13 10 10   144 83 61
14 A. v/d Bos 10 11 13 5 7 9 12 11 17 11   106 42 64
15 H. v. Nieuwkerk 11 5 14 18 14 12 7 10 18 13   122 50 72
16 E. van Dijk 16 8 12 20 8 14 6 16 16 15   131 52 79
17 H. Bijl 5 2 7 17 50 50 10 50 9 50   250 150 100
18 B. Loos 15 18 15 15 50 17 16 14 15 16   191 85 106
19 R. Jongenotter 2 7 50 2 50 1 50 50 1 50   263 150 113
20 P. v. Rijn 50 50 50 13 50 7 50 50 50 50   420 150 270
21 F. d. bruin 50 50 50 50 50 50 50 50 50 12   462 150 312

Kant wedstrijden 2023

Hieronder staan de uitslagen van de kant wedstrijden.

Madestein 28-10-2023
Wedstrijd 12 Gewicht Punten
R. Jongenotter 14640 1
A. Smit 11630 1
H. Endhoven 10220 2
H. Bijl 9970 2
A. v/d Bos 8830 3
J. Zuurmond 4840 3
A. v/d Stap 3320 4
E. Muilwijk 2950 4
B. Loos 1980 5
W. Thoen 1810 5
Rottemeren 21-10-2023
Wedstrijd 11 Gewicht Punten
A. v/d Bos 31900 1
A. Smit 30390 1
A. v/d Stap 24080 2
E. Muilwijk 22810 2
R. Boeters 21280 3
H. Bijl 15620 3
W. Thoen 2230 4
H. Endhoven 0 7
J. Zuurmond 0 7
R. Jongenotter 0 7
Madestein 9-10-2023
Wedstrijd 10 Gewicht Punten
R. Jongenotter 14640 1
A. Smit 11630 1
H. Endhoven 10220 2
H. Bijl 9970 2
A. v/d Bos 8830 3
J. Zuurmond 4840 3
A. v/d Stap 3320 4
E. Muilwijk 2950 4
B. Loos 1980 5
W. Thoen 1810 5
Amsteldrechtkanaal 5-8-2023
Wedstrijd 9 Gewicht Punten
R. Jongenotter 33800 1
H. Endhoven 30480 1
A. Smit 19780 2
E. Muilwijk 15560 2
J. Zuurmond 4380 3
A. v/d Bos 3900 3
Boonervliet 1-7-2023
wedstrijd 7GewichtPunten
R. Boeters260001
A. Smit139001
R. Jongenotter85002
W. Thoen28602
A. v/d Stap73303
J. Zuurmond16003
H. Endhoven64004
A. v/d Bos13704
Amstel  10-6-2023
Wedstrijd 6GewichtPunten
H. Bijl267301
W. Thoen205701
R. Boeters168302
A. Smit161302
E. Muilwijk117503
J. Zuurmond40303
A. v/d Bos39304
Vlaardingsevaart 13-5-2023
Wedstrijd 5GewichtPunten
R. Boeters250001
A. Smit150701
R. Jongenotter248402
H. Bijl93302
E. v/d Wilk179303
J. Zuurmond74503
H. Endhoven55404
E. Muilwijk30204
W. Thoen17805
A. v/d Bos07
Boonervliet 13-5-2023
Wedstrijd 4GewichtPunten
H. Endhoven272101
R. Jongenotter60901
R. Boeters107502
H. Bijl41802
E. Muilwijk42503
J. Zuurmond40903
A. v/d Kaaij35504
W. Thoen27904
A. v/d Bos06
Voornsekanaal 22-4-2023
Wedstrijd 3GewichtPunten
R. Jongenotter132201
A. Smit86501
H. Endhoven96702
J. Zuurmond57802
E. Muilwijk77203
H. Bijl30603
A. v/d Bos44104
W. Thoen7104
Voornsekanaal 1-4-2023
Wedstrijd 2GewichtPunten
A. Smit125701
H. Endhoven92201
A. v/d Stap89802
H. Bijl53002
R. Jongenotter74903
J. Zuurmond28903
A. v/d Kaaij36704
B. Loos17204
W. Thoen4205
A. v/d Bos15005
R. Boeters07
Rottemeren 18-3-2023
Wedstrijd 1 GewichtPunten
A. v/d Stap93701
H. Bijl82701
A. v/d Bos72002
E.Muilwijk32702
R. Boeters29703
R. Jongenotter19303
H. Endhoven21004
A. Smit7204
J. Zuurmond6805
P. Koornneef2205
W. Thoen07

Stand Boot wedstrijden 2023

Foppeplas4-11-2023
Wedstrijd 10 Gewicht punten
A. Smit 47820 1
J. Lemmens 33200 2
P. v. Nieuwkerk 31460 3
A. Eberwijn jr. 30910 4
W. Thoen 27490 5
W. Middendorp 18890 6
H. Storm 16700 7
A. v. Gaalen 15520 8
J. Zuurmond 14790 9
P. Koornneef 13930 10
A. v/d Bos 12180 11
F. d. bruin 11110 12
H. v. Nieuwkerk 9880 13
J. Heskes 7980 14
E. van Dijk 7100 15
B. Loos 5150 16
Nieuwkoop 14-10-2023
Wedstrijd 9 Gewicht punten
R. Jongenotter 53540 1
P. v. Nieuwkerk 31350 2
J. Lemmens 13270 3
J. Heskes 12800 4
H. Endhoven 12560 5
W. Thoen 11880 6
A. v. Gaalen 11530 7
J. Zuurmond 9450 8
H. Bijl 9350 9
P. Koornneef 8690 10
K. Kaman 8390 11
H. Storm 8030 12
W. Middendorp 6720 13
A. Smit 6140 14
B. Loos 5820 15
E. van Dijk 5410 16
A. v/d Bos 4670 17
H. v. Nieuwkerk 4480 18
Nieuwkoop 16-9-2023
Wedstrijd 8 Gewicht punten
A. v. Gaalen 54850 1
K. Kaman 42780 2
J. Zuurmond 38540 3
P. v. Nieuwkerk 22280 4
J. Heskes 17460 5
A. Smit 17440 6
W. Thoen 16390 7
A. Eberwijn jr. 12440 8
W. Middendorp 11280 9
H. v. Nieuwkerk 10210 10
A. v/d Bos 9790 11
H. Storm 8500 12
P. Koornneef 7400 13
B. Loos 7310 14
J. Lemmens 6480 15
E. van Dijk 5590 16
Jisp 19-8-2023
Wedstrijd 7Gewichtpunten
A. Smit332801
H. Storm327202
J. Heskes302003
W. Middendorp275404
P. v. Nieuwkerk222905
E. van Dijk215806
H. v. Nieuwkerk185207
A. v. Gaalen157008
J. Zuurmond144209
H. Bijl1427010
W. Thoen1410011
A. v/d Bos1263012
A. Eberwijn jr.1178013
H. Endhoven1012014
K. Kaman516015
B. Loos351016
J. Lemmens342017
P. Koornneef201018
Nieuwkoop 8-7-2023
Wedstrijd 6Gewichtpunten
R. Jongenotter427501
A. Eberwijn jr.258802
H. Endhoven239403
W. Middendorp231304
P. v. Nieuwkerk208405
A. Smit141706
P. v. Rijn117807
K. Kaman105408
A. v/d Bos104209
W. Thoen734010
P. Koornneef625011
H. v. Nieuwkerk600012
J. Lemmens594013
E. van Dijk546014
H. Storm473015
J. Zuurmond364016
B. Loos217017
Foppenplas 17-6-2023
Wedstrijd 5Gewichtpunten
K. Kaman299501
A. Smit252902
A. v. Gaalen249003
P. Koornneef196104
P. v. Nieuwkerk179205
J. Lemmens163906
A. v/d Bos146107
E. van Dijk100508
W. Middendorp93009
J. Zuurmond757010
W. Thoen733011
J. Heskes539012
A. Eberwijn jr.381013
H. v. Nieuwkerk248014
Jisp 27-5-2023
Wedstrijd 4Gewichtpunten
A. Smit549101
R. Jongenotter500002
P. v. Nieuwkerk342903
J. Heskes304004
A. v/d Bos259605
H. Storm246406
A. v. Gaalen242007
J. Zuurmond190008
A. Eberwijn jr.159309
P. Koornneef1571010
W. Middendorp1202011
K. Kaman1026012
P. v. Rijn935013
H. Endhoven920014
B. Loos847015
W. Thoen803016
H. Bijl635017
H. v. Nieuwkerk529018
J. Lemmens305019
E. van Dijk269020
Foppenplas 6-5-2023
Wedstrijd 3Gewichtpunten
A. v. Gaalen436001
P. v. Nieuwkerk220002
A. Smit212003
J. Zuurmond168704
J. Lemmens143305
H. Endhoven107306
H. Bijl105507
W. Middendorp90008
H. Storm66809
K. Kaman400010
W. Thoen332011
E. van Dijk281012
A. v/d Bos112013
H. v. Nieuwkerk9514
B. Loos015
P. Koornneef015
Leiderdorp 15-4-2023
Wedstrijd 2Gewichtpunten
H. Endhoven285001
H. Bijl188002
P. Koornneef96203
H. Storm84804
H. v. Nieuwkerk79705
P. v. Nieuwkerk79606
R. Jongenotter73607
E. van Dijk64308
J. Zuurmond60209
A. v. Gaalen598010
A. v/d Bos548011
J. Lemmens431012
J. Heskes402013
W. Middendorp346014
A. Smit307015
K. Kaman287016
A. Eberwijn jr.136017
B. Loos37018
W. Thoen019
Foppeplas 25-03-23
Wedstrijd 1GewichtPunten
A. v. Gaalen552001
R. Jongenotter400702
P. v. Nieuwkerk208303
A. Eberwijn jr.163704
H. Bijl152005
J. Heskes109006
K. Kaman99007
A. Smit93708
J. Lemmens78009
A. v/d Bos699010
H. v. Nieuwkerk546011
H. Endhoven535012
H. Storm467013
J. Zuurmond273014
B. Loos225015
E. van Dijk31016
W. Middendorp017

Agenda boot 2024

Zaterdag23 maartFoppenplas07.00 uur
Zaterdag13 aprilLeiderdorp (Kaag)07.00 uur
Zaterdag11  meiHank07.00 uur
Zaterdag25 meiJisp07.00 uur
Zaterdag18 juni                 Foppenplas07.00 uur
Zaterdag6 juliNieuwkoop (Vreemde maat)*07.00 uur
Zaterdag10 augustusJisp07.00 uur
Zaterdag24 augustusNieuwkoop07.00 uur
Zaterdag28 septemberLeerdam07.30 uur
Zaterdag12 oktoberNieuwkoop07.45 uur
Zaterdag2 novemberFoppenplas07.45 uur
    

De wedstrijden beginnen om 7.00 uur en duren tot 15.00 uur.

*De wedstrijd op 6 Juli op Nieuwkoop is de vreemde maatwedstrijd. Deze telt niet voor de competitie en is bedoeld om nieuwe vissers te introduceren                                                                                                                                               

We vissen daarnaast dit jaar 10 wedstrijden voor de individuele competitie. De beste 7 resultaten tellen voor het algemeen klassement.

Inleg bij alle bootwedstrijden is € 40,- per boot. (inc. 2,50 poule).

De aanvangstijd is een richttijd!
Vertrek bij de wedstrijden op sein commissie

Vrijdag 30 op zaterdag 31 augustus :  Nachtbootwedstrijd op de Foppenplas.
Dit is een op zichzelf staande wedstrijd.

Overige Bootwedstrijden:

Donderdag 4 juli Foppenplas Koppel

Donderdag 8 aug. Foppenplas Koppel

Dinsdag 17 sept. Foppenplas Koppel

 Letop: in een leefnet mag maximaal 25 kg zitten. Alles wat meer is, wordt bij de weging niet meegeteld

Voorstel Agenda kant 2023

   VertrekAanvang 
Zaterdag18 maartRottemeren06.3008.30 
Zaterdag1 aprilVoornse Kanaal06.3008.30 
Zaterdag22 aprilVoornse Kanaal06.3008.30 
Zaterdag13 meiBoonervliet06.3008.30 
Zaterdag20 meiVlaardingsevaart06.3008.30 
Zaterdag10 juniAmstel06.3008.30 
Zaterdag1 juliBoonervliet06.3008.30 
Zaterdag15 juliAmstel06.3008.30 
Zaterdag5 augustus Amsteldrechtkanaal06.3008.30 
Zaterdag9 septemberWollebrand06.3008.30 
Zaterdag7 oktober21 oktoberMadesteinRotte6.3008.30  

We vissen 12 kantwedstrijden.

Er tellen 8 wedstrijden mee voor de competitie.
Er wordt gevist in twee vakken. Bij een oneven aantal deelnemers heeft vak A een deelnemer meer dan vak B.
Na afloop van de wedstrijd worden er weer dagprijzen uitgereikt. 
Inleg is € 10,-. (incl. poule)[poulen per vak ]

Overige kantwedstrijden:
Nachtwedstrijd kant is op vrijdag 2 /3  juni 2023. Boonervliet 

Bootwedstrijden 2022

nr datum lok naam gew punten
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas W. Middendorp 39800 1
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas H. Bijl 31880 2
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas R. Jongenotter 25200 3
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas A. Eberwijn jr. 24900 4
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas H. Endhoven 20200 5
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas A. v/d Bos 18060 6
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas A. Smit 14880 7
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas W. Thoen 13700 8
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas J. Boonstra 13500 9
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas P.Koornneef 10100 10
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas J. Zuurmond 9350 11
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas A. v Gaalen 8200 12
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas P. van Rijn 8170 13
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas H.van Nieuwkerk 5200 14
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas B. Loos 3170 15
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas H. Storm 1310 16
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas J. Lemmens 1160 17
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas E. van Dijk 70 18
Wed.1 4-9-2022 Foppenplas J. Heskes 0 19
Wed.2 7-5-2022 Jisp H. Bijl 31530 1
Wed.2 7-5-2022 Jisp P. van Nieuwkerk 31430 2
Wed.2 7-5-2022 Jisp H. Endhoven 22950 3
Wed.2 7-5-2022 Jisp R. Jongenotter 21950 4
Wed.2 7-5-2022 Jisp W. Middendorp 20220 5
Wed.2 7-5-2022 Jisp A. Smit 15890 6
Wed.2 7-5-2022 Jisp A. Eberwijn jr. 15510 7
Wed.2 7-5-2022 Jisp J. Heskes 12960 8
Wed.2 7-5-2022 Jisp H.van Nieuwkerk 10250 9
Wed.2 7-5-2022 Jisp A. v/d Bos 10030 10
Wed.2 7-5-2022 Jisp P. van Rijn 9930 11
Wed.2 7-5-2022 Jisp A. v Gaalen 9000 12
Wed.2 7-5-2022 Jisp W. Thoen 7800 13
Wed.2 7-5-2022 Jisp J. Zuurmond 5130 14
Wed.2 7-5-2022 Jisp A. v/d Kaaij 5040 15
Wed.2 7-5-2022 Jisp B. Loos 4950 16
Wed.2 7-5-2022 Jisp J. Lemmens 4460 17
Wed.2 7-5-2022 Jisp J. Boonstra 4200 18
Wed.2 7-5-2022 Jisp E. van Dijk 3840 19
Wed.3 28-5-2022 Kaag A. v Gaalen 23160 1
Wed.3 28-5-2022 Kaag J. Heskes 15510 2
Wed.3 28-5-2022 Kaag J. Lemmens 14610 3
Wed.3 28-5-2022 Kaag E. van Dijk 11250 4
Wed.3 28-5-2022 Kaag H. Bijl 11120 5
Wed.3 28-5-2022 Kaag A. Smit 10420 6
Wed.3 28-5-2022 Kaag J. Zuurmond 9700 7
Wed.3 28-5-2022 Kaag A. v/d Bos 8970 8
Wed.3 28-5-2022 Kaag P. van Nieuwkerk 8170 9
Wed.3 28-5-2022 Kaag H. Storm 8130 10
Wed.3 28-5-2022 Kaag H. Endhoven 8740 11
Wed.3 28-5-2022 Kaag W. Middendorp 5120 12
Wed.3 28-5-2022 Kaag P.Koornneef 4810 13
Wed.3 28-5-2022 Kaag A. Eberwijn jr. 4700 14
Wed.3 28-5-2022 Kaag A. v/d Kaaij 3530 15
Wed.3 28-5-2022 Kaag B. Loos 3230 16
Wed.3 28-5-2022 Kaag H.van Nieuwkerk 3150 17
Wed.3 28-5-2022 Kaag W. Thoen 3130 18
Wed.3 28-5-2022 Kaag K. Kaman 1310 19
Wed.3 28-5-2022 Kaag W. Thoen 3130 18
Wed.3 28-5-2022 Kaag K. Kaman 1310 19
Wed.4 18-6-2022 Jisp W. Middendorp 32840 1
Wed.4 18-6-2022 Jisp A. v Gaalen 24130 2
Wed.4 18-6-2022 Jisp P. van Nieuwkerk 15100 3
Wed.4 18-6-2022 Jisp J. Heskes 12080 4
Wed.4 18-6-2022 Jisp W. Thoen 10110 5
Wed.4 18-6-2022 Jisp J. Zuurmond 10070 6
Wed.4 18-6-2022 Jisp J. Lemmens 9340 7
Wed.4 18-6-2022 Jisp K. Kaman 6950 8
Wed.4 18-6-2022 Jisp P.Koornneef 6370 9
Wed.4 18-6-2022 Jisp H. Bijl 6260 10
Wed.4 18-6-2022 Jisp A. v/d Bos 4970 11
Wed.4 18-6-2022 Jisp B. Loos 4130 12
Wed.4 18-6-2022 Jisp H.van Nieuwkerk 3250 13
Wed.4 18-6-2022 Jisp J. Boonstra 3220 14
Wed.4 18-6-2022 Jisp E. van Dijk 2160 15

Kantwedstrijden 2022

wedstrijd nr datum lok naam gew punten
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart R. Jongenotter 5860 1
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart H. Bijl 5370 1
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart A. v/d Kaaij 3240 2
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart E.Muilwijk 2600 2
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart A. Eberwijn jr. 2780 3
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart A. Smit 1950 3
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart H. Endhoven 2440 4
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart J. Boonstra 1550 4
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart W. Thoen 1560 5
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart A. v/d Bos 1540 5
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart J. Zuurmond 1110 6
1 2-4-2022 Vlaardingsevaart C. Rietdijk 0 7

wedstrijd nr datum lok naam gew punten
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) H. Bijl 14000 1
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) R. Jongenotter 4180 1
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) A. v/d Stap 12020 2
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) J. Zuurmond 1120 2
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) R. Boeters 3410 3
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) J. Boonstra 1070 3
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) A. Smit 2750 4
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) W. Thoen 100 4
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) E.Muilwijk 880 5
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) H. Endhoven 850 5
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) B. Loos 0 8
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) A. v/d Kaaij 0 8
2 16-4-2022 Ringvaart (lijnden) P. van Rijn 0 8
wedstrijd nr datum lok naam gew punten
3 30-4-2022 Rottemeren R. Jongenotter 12680 1
3 30-4-2022 Rottemeren A. van Gaalen 7880 1
3 30-4-2022 Rottemeren R. Boeters 8950 2
3 30-4-2022 Rottemeren W. Thoen 4340 2
3 30-4-2022 Rottemeren H. Bijl 6690 3
3 30-4-2022 Rottemeren B. Loos 1060 3
3 30-4-2022 Rottemeren A. v/d Stap 5660 4
3 30-4-2022 Rottemeren H. Endhoven 990 4
3 30-4-2022 Rottemeren A. v/d Kaaij 5540 5
3 30-4-2022 Rottemeren J. Boonstra 140 5
3 30-4-2022 Rottemeren E.Muilwijk 340 6
3 30-4-2022 Rottemeren J. Zuurmond 0 9
3 30-4-2022 Rottemeren W. Middendorp 0 9
3 30-4-2022 Rottemeren A. Smit 0 9
3 30-4-2022 Rottemeren A. v/d Bos 0 9
wedstrijd nr datum lok naam gew punten
4 14-5-2022 Amsteldrecht A. v/d Stap 39940 1
4 14-5-2022 Amsteldrecht H. Endhoven 24820 1
4 14-5-2022 Amsteldrecht R. Jongenotter 39370 2
4 14-5-2022 Amsteldrecht E.Muilwijk 20200 2
4 14-5-2022 Amsteldrecht H. Bijl 29740 3
4 14-5-2022 Amsteldrecht R. Boeters 15870 3
4 14-5-2022 Amsteldrecht B. Loos 7570 4
4 14-5-2022 Amsteldrecht A. Smit 11700 4
4 14-5-2022 Amsteldrecht J. Boonstra 6000 5
4 14-5-2022 Amsteldrecht W. Thoen 6650 5
4 14-5-2022 Amsteldrecht J. Zuurmond 1930 6
4 14-5-2022 Amsteldrecht A. v/d Bos 3450 6
4 14-5-2022 Amsteldrecht P. van Rijn 740 7

Kant Madestijn 05-10-2019

Madestijn 5-10-2019
NaamGewichtPuntenNaamGewichtPunten
R. Jongenotter143401J. Klein53106
A. Smit99401A. v/d Bos30606
H. Bijl87002A. v/d Kaaij39207
C. Rietdijk83502F. Canten24607
A. v/d Stap61203E.Muilwijk24607
J. Zuurmond40603P. Smit37508
A. Eberwijn sr.60704H. Oversloot22308
H. Endhoven38404B. Loos17109
R. Boeters60305
P. van Rijn32505