Skip to main content

Fishing Kidz by SVBD gaat weer van start!

Huh?! Wat is Fishing Kidz by SVBD?! Veel jongens en meisjes, die willen vissen, hebben er al van gehoord.

Nu krijg jij ook de kans !!!

Fishing Kidz by SVBD gaat verder in 2024 !!!:

Check snel hier het aanbod voor onze ‘kidz’ in 2024 !

Fishing Kidz by SVBD is een community voor kids waarin jij als jeugdlid contact kunt leggen met leeftijdsgenoten die net als jij veel plezier beleven tijdens het sportvissen! Samen met hen kun je meedoen aan verschillende activiteiten. Zo komen we maandelijks bijeen en zijn er verschillende clinics waar je aan kunt deelnemen. Tijdens die activiteiten zijn er professionals die je van alles kunnen leren over de verschillende onderdelen die de hengelsport rijk is. Zo gaan we op jacht naar de rovers met deskundigen op het gebied van roofvissen. Struinend zoeken we naar azende karpers met echte karper cracks. En leren we hoe je aantallen kunt maken van enkele professionele wedstrijdvissers. Voor iedere visserij hebben wij professionals die jullie graag wat willen leren. Over welke visserij zou jij meer willen weten?!

Lees dan snel hieronder verder>>>>>> Wedden dat er voor jou ook iets leuks bij staat.

-KARPERKAMP: ‘THE SOCIAL’-

Na een 3 uiterst succesvolle edities in 2023 gaan we ook in 2024 weer een karperkamp organiseren. Tijdens een weekend in juni, juli en september kun je samen met een maatje onder begeleiding van een pro een heel weekend vissen aan een karper rijke privé afgraving. Samen met nog veel meer Fishing Kidz leren jullie dat weekend alle kneepjes van het vak die een karper trip moeten doen slagen. Vanwege de grote belangstelling zijn er 3 weekenden beschikbaar. Je mag als Fishing Kid van 1 weekend naar keuze gebruik maken. Maar let op: Er zijn maar een beperkt aantal plekken beschikbaar!

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ JUNI:                  14, 15 en 16 juni.

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ JULI:                  5, 6 en 7 juli

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ SEPTEMBER:   30, 31 augustus en 1 september.

Kosten voor het karperkamp bedragen €25,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

-ROOFVIS CLINIC-

In het najaar vindt er een ‘Roofvis Clinic’ plaats.

Hier leer je op een visveilige en respectvolle manier vissen op de talloze roofvissen die onze mooie wateren herbergen. Verschillende technieken zullen de revue passeren. Zo maken we kennis met de verschillende stukken kunstaas. Gaan we aan de slag met het maken van een spinner. En leren we hoe we visveilig een grote snoek kunnen landen en onthaken. Is het wat jou betreft tijd om de spinhengel uit de kast te trekken? En wil jij weten hoe je zo effectief en verantwoord mogelijk een roofvis kunt strikken? Geef je dan snel op voor deze cursus!

Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zond)dag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

ROOFVIS CLINIC NAJAAR:          16, 23 oktober, 6 en 10 november. 

Kosten voor de Roofvis Clinic bedragen €15,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

-VASTE STOK CLINIC-

In juni vindt de clinic ‘Vaste Stok’ plaats in de Prins Willem-Alexanderschool in de Lier. Begin jij net met vissen en wil jij beter, sneller en meer kunnen

vangen? Geef je dan snel op voor deze cursus! Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 2 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursusdag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

VASTE STOK CLINIC: 5, 12, 26 juni

Kosten voor de Vaste Stok Clinic bedragen €5,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

-FEEDER CLINIC-

Heb je ervaring met de vaste stok maar wil je handiger worden in het werpen met de werphengel? Of ben je klaar om te leren hoe je witvis en karpers kunt vangen met een voerkorf? Geef je dan snel op voor deze cursus! Hier leer je verantwoord en effectief vissen met de feederhengel begeleidt door de allerbeste wedstrijdvissers van de SVBD!

Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zond)dag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

FEEDERCLINIC:      3, 10, 17 en 21 april

Kosten voor de Feeder Clinic bedragen €15,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

-KARPER CLINIC-

Tijdens de Karper Clinic leer je alle basisvaardigheden waarmee je onze geschubde vriend kunt vangen. Naast werptechnieken, veilige loodsystemen en het knopen van tal van verschillende onderlijnen leer je bij deze cursus vooral hoe je op een respectvolle en visveilige manier een karper kunt vangen, onthaken en weer terugzetten. Wat ons betreft de beste, maar ook de enige manier waarop je onze geliefde hobby kunt uitvoeren. Wil je meedoen?! Geef je dan snel op! Helemaal leuk natuurlijk als je na de cursus ook nog meedoet aan het

Karper Kamp in juni, juli of september! Dan kun je alles wat je geleerd hebt, direct in de praktijk toepassen! Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zond)dag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

KARPER CLINIC:    15, 22, 29 mei,  2 juni.

Kosten voor de Karper Clinic bedragen €15,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

-HAAIVISSEN-

Altijd al een haai willen vangen?

Je vertrekt die dag met samen met nog 7 andere Fishing Kidz en een aantal begeleiders vanaf een afgesproken plaats richting Neeltje Jans. Aldaar word je bij het schip “De Barracuda ” volledig voorzien van aas, geschikte hengels, een gecertificeerd reddingsvest en volgt er een korte briefing. De Barracuda zal rond 09.00 uur vertrekken naar zee om vervolgens om 15 uur weer terug te keren in de haven. Nadien word je op dezelfde afgesproken plaats weer teruggebracht. Wil je mee?! Laat dat dan zo snel mogelijk weten. Er is maar plek voor 8 Fishing Kidz! Bij meer aanmeldingen zullen we overgaan op ‘loten’. Voor deze dag worden geen kosten in rekening gebracht, maar wordt volledig beschikbaar gesteld door Sportvisserij Zuidwest Nederland,in samenwerking met de SVBD, en is dus gratis. Naar verwachting zullen er meer aanmeldingen zijn dan dat we kunnen plaatsen. In een dergelijk geval zullen we de deelnemers selecteren middels een ‘loting’ en zullen we een reservelijst hanteren.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

HAAIVISSEN:          1 september.

-ANKERVISSEN-

Durf jij het avontuur aan ‘op het ruime sop’?

Je vertrekt die dag met samen met nog 7 andere ‘Fishing Kidz’ en een tweetal begeleiders vanaf een afgesproken plaats richting Neeltje Jans. Aldaar wordt je bij het schip “De Barracuda ” volledig voorzien van aas, geschikte hengels, een gecertificeerd reddingsvest en volgt er een korte briefing. De Barracuda zal rond 09.00 uur vertrekken naar zee om vervolgens om 15.00 uur weer terug te keren in de haven. Nadien word je op dezelfde afgesproken plaats weer teruggebracht. Wil je mee?! Laat dat dan zo snel mogelijk weten. Er is maar plek voor 8 Fishing Kidz!

Bij meer aanmeldingen zullen we overgaan op ‘loten’. Voor deze dag worden geen kosten in rekening gebracht, maar wordt volledig beschikbaar gesteld door Sportvisserij Zuidwest Nederland,in samenwerking met de SVBD, en is dus gratis. Naar verwachting zullen er meer aanmeldingen zijn dan dat we kunnen plaatsen. In een dergelijk geval zullen we de deelnemers selecteren middels een ‘loting’ en zullen we een reservelijst hanteren.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

ANKERVISSEN:      16 november.

-BELLYBOAT-

Tijdens deze unieke kans mag jij vissen op baars, snoek en snoekbaars vanuit een echte

bellyboat. Na een uitgebreide briefing over het materiaal en de veiligheidsvoorschriften volgen er wat stuuroefeningen en ga jij met 7 andere Fishing Kidz voorzien van voldoende begeleiders te water. In de Afgedamde Maas ter hoogte van Aalburg zul je daar al drijvend opzoek gaan naar deze geweldige ‘rovers’. Lijkt het je tof om met ons mee te dobberen?! Geef je dan zo snel mogelijk op! Deze excursie wordt volledig beschikbaar gesteld door Sportvisserij Zuidwest Nederland, in samenwerking met de SVBD. Vandaar dat er geen kosten voor in rekening worden gebracht. Naar verwachting zullen er meer aanmeldingen zijn dan dat we kunnen plaatsen. In een dergelijk geval zullen we de deelnemers selecteren middels een ‘loting’ en zullen we een reservelijst hanteren.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

BELLYBOAT:          12 oktober.

-SUNDAY SOCIALS 2.0 –

Gezien alle overweldigende reacties op de verschillende activiteiten en Sunday Socials in 2023 zijn we bij Fishing Kidz bij SVBD opzoek gegaan naar toffe activiteiten waarbij we minder Fishing Kidz moeten teleurstellen.

Momenteel zijn we opzoek naar activiteiten waar we met een grote groep kinderen en vrijwilligers een onvergetelijke sportvis-ervaring kunnen opdoen. Nieuwsgierig of heb je misschien zelfs een suggestie? Geef je suggestie door, of geef je op voor onze mailinglist en stuur een berichtje naar

fishingkidz@svbdelfland.nl Zo ben jij als één van eerste op de hoogte!