Skip to main content

Zwerfafval, natuurlijk ruimen wij ook op de visplek afval op !!

Er ligt helaas overal afval langs de waterkant. Door de wind verspreid of door noem het maar netjes slordige mensen.

Ook in het najaar wordt er veel gerecreëerd langs de waterkant dus hoopt het afval zich sneller op. Daarom vragen wij sportvissers nogmaals om tijdens of na het vissen even vijf stuks afval mee te nemen of vijf minuten wat vuil te ruimen. Meer of langer afval opruimen mag natuurlijk ook! Maar ook in de winter is het een kwestie van onderhouden.

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon en de tekst '福 VANG5 M SAMEN HOUDEN WE DE ATERKANT SCHOON 10 ZWERFAFVAL NATUURLIJK RAAP JE AA Rijksoverheid OOK IETS OP NATUURLIJK HELP K MEE! VANG5 initiatief Sportvisserij Nederland samenwerking met L-Schoon en supporter van zwerfafvalcampagne Rijksoverheid.'

Tip

Neem zelf een plastic tas / zakje mee voor je eigen afval, daar past dan ook de overige rommel wel bij.