Skip to main content

Fishingkidz by SVBD trapt af!

Huh?! Wat is Fishingkidz?!

Fishingkidz by SVBD is een community waarin je als jeugdlid contacten legt met leeftijdsgenoten die net als jij verzot zijn op hengelsport! Samen met hen kun je meedoen aan verschillende activiteiten. Zo komen we maandelijks bijeen en zijn er verschillende clinics waar je aan kunt deelnemen. Tijdens de activiteiten zijn er professionals die je van alles kunnen leren over de verschillende onderdelen die de hengelsport rijk is. Zo gaan we op jacht naar de rovers met deskundigen op het gebied van roofvissen. Struinend zoeken we naar azende karpers met echte karper cracks. En leren we aantallen maken van enkele wedstrijdvissers. Voor iedere visserij hebben wij professionals die jullie wat kunnen leren. Welke visserij zou jij meer over willen weten?!
Meedoen?!    Word Fishingkid!
Wil jij op de hoogte blijven van deze toffe activiteiten? Stuur dan een e-mail naar fishingkidz@svbdelfland.nl
Wij zullen je op de hoogte stellen van alle activiteiten speciaal voor onze Fishingkidz!