Skip to main content

SUNDAY SOCIALS. Karperkamp 2024.

Ieder jaar komen we bij elkaar om een lekker potje te gaan vissen met onze Fishing Kidz.
Tijdens deze socials gaan we aan de slag met verschillende hengelsport gerelateerde challenges.
 
 
Tijdens deze socials maken we een hoop plezier en maak je contact met leeftijdsgenoten met dezelfde hobby. Krijg je geen genoeg van vissen en lijkt het je tof om samen met andere kids alle facetten van de hengelsport te leren kennen?
Geef je dan snel op voor Fishing Kidz by SVBD en word lid van de leukste community voor kids die willen leren vissen!

-KARPERKAMP: ‘THE SOCIAL’-

Na een 3 uiterst succesvolle edities in 2023 gaan we ook in 2024 weer een karperkamp organiseren. Tijdens een weekend in juni, juli en september kun je samen met een maatje onder begeleiding van een pro een heel weekend vissen aan een karper rijke privé afgraving. Samen met nog veel meer Fishing Kidz leren jullie dat weekend alle kneepjes van het vak die een karper trip moeten doen slagen. Vanwege de grote belangstelling zijn er 3 weekenden beschikbaar. Je mag als Fishing Kid van 1 weekend naar keuze gebruik maken. Maar let op: Er zijn maar een beperkt aantal plekken beschikbaar!

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ JUNI:                  14, 15 en 16 juni.

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ JULI:                  5, 6 en 7 juli

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ SEPTEMBER:   30, 31 augustus en 1 september.

Kosten voor het karperkamp bedragen €25,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!