Skip to main content

Zaterdag 16 november 2024: Ankervissen met de Barracuda vanaf Neeltje Jans.

Ankervissen 16 november 2024 Fishing Kidz

-ANKERVISSEN-

Durf jij het avontuur aan ‘op het ruime sop’?

Je vertrekt die dag met samen met nog 7 andere ‘Fishing Kidz’ en een tweetal begeleiders vanaf een afgesproken plaats richting Neeltje Jans. Aldaar wordt je bij het schip “De Barracuda ” volledig voorzien van aas, geschikte hengels, een gecertificeerd reddingsvest en volgt er een korte briefing. De Barracuda zal rond 09.00 uur vertrekken naar zee om vervolgens om 15.00 uur weer terug te keren in de haven. Nadien word je op dezelfde afgesproken plaats weer teruggebracht. Wil je mee?! Laat dat dan zo snel mogelijk weten. Er is maar plek voor 8 Fishing Kidz! Bij meer aanmeldingen zullen we overgaan op ‘loten’. Voor deze dag worden geen kosten in rekening gebracht, maar wordt volledig beschikbaar gesteld door Sportvisserij Zuidwest Nederland en is dus gratis. Naar verwachting zullen er meer aanmeldingen zijn dan dat we kunnen plaatsen. In een dergelijk geval zullen we de deelnemers selecteren middels een ‘loting’ en zullen we een reservelijst hanteren.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!

ANKERVISSEN:      16 november 2024.

Vragen? mail naar fishingkidz@svbdelfland.nl