Skip to main content

VNR Roofvis Experience 24 september 2023

Beste roofvissers SVBD,

Dit jaar zal de gezellige VNR Roofvis Experience (voorheen Pike Experience) weer gaan plaatsvinden! Een leuke visbeurs voor jong en oud met een gevarieerde selectie van standhouders die elk jaar de nieuwste en mooiste visspullen bij ons presenteren. Zeker de moeite waard dus!

Op de VNR Roofvis Experience staat gezelligheid voorop. Daarnaast zorgen wij zoals altijd voor een verloting en een tweedehands beurs, waar je je overtollige visspullen kunt verkopen. Afgezien van deze evenementen is de Roofvis Experience ook dé plek om allerlei nieuwe gadgets, producten en merken te bewonderen. Zo kun je o.a. merken als Savage Gear en Rozemeijer bij ons zien en ook kopen.

De VNR Roofvis Experience zal plaatsvinden op 24 september bij Camping Waterhout in Almere, gelegen aan de prachtige Noorderplassen.

Zet ‘m alvast in je agenda,

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon en de tekst 'ROOFVIS EXPERIENCE c EXPER Camping Waterhout ALMERE DÉ ROOFVISBEURS VAN 2023! 24 sept. 10:00-15:30 waterhout.nl nederlandseroofvissers.nl'