Skip to main content

Doodaas vissen informatie.

Doodaas vissen informatie

Geen fotobeschrijving beschikbaar.

Doodaas vissen.

In de afgelopen jaren is het doodaas vissen gigantisch populair geworden!

Dit komt doordat het een leuke en vooral ook effectieve manier is om snoek en snoekbaars te vangen, al helemaal in de koudere maanden van het jaar.

Vroeger mocht er nog met levend aas gevist worden, dat is tegenwoordig al jaren verboden !!!

Er zijn veel verschillende soorten doodaas waar mee gevist kan worden. We maken hierbij vaak onderscheid tussen zoet- en zoutwater vis.

Het meest natuurlijke aas voor het doodaas vissen zijn voorns, deze kunnen in verschillende formaten worden ingezet. Ook zijn kolblei, brasempjes en spiering zeer populair om mee te doodaas vissen op snoek. Naast dit natuurlijke aas wordt er erg veel met zout water vis op snoek en snoekbaars gevist. Denk hierbij bijvoorbeeld aan makreel, haring, sardine, horsmakreel, spiering en sprot. Vooral in de koudere maanden is het vissen met zoutwater vis erg populair doordat deze vis veel geur afgeeft en doorgaans een stuk vetter is dan zoetwater vis.

Veel plezier met deze tak van sportvissen.