Skip to main content

ROOFVIS CLINIC – FISHINGKIDZ

In het najaar en het vroege voorjaar vindt er twee maal een ‘Roofvis Clinic’ plaats.

Hier leer je op een visveilige en respectvolle manier vissen op de talloze roofvissen die onze mooie wateren herbergen. Verschillende technieken zullen de revue passeren. Zo maken we kennis met de verschillende stukken kunstaas. Gaan we aan de slag met het maken van een spinner. En leren we hoe we visvriendelijk een grote snoek kunnen landen en onthaken. Is het wat jou betreft tijd om de spinhengel uit de kast te trekken? En wil jij weten hoe je zo effectief en verantwoord mogelijk een roofvis kunt strikken? Geef je dan snel op voor deze cursus!

Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zon)dag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

ROOFVIS CLINIC VOORJAAR:    1, 8, 15 en 19 februari 2023

ROOFVIS CLINIC NAJAAR:          11 en 25 oktober, 1 en 5 november 2023

Kosten voor de Roofvis Clinic bedragen €15,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!