Skip to main content

FEEDER CLINIC – FISHINGKIDZ 2024

Kan een afbeelding zijn van 2 mensen, kind en studerende mensen

Heb je ervaring met de vaste stok maar wil je handiger worden in het werpen met de werphengel? Of ben je klaar om te leren hoe je witvis en karpers kunt vangen met een voerkorf? Geef je dan snel op voor deze cursus! Hier leer je verantwoord en effectief vissen met de Feederhengel begeleidt door de allerbeste wedstrijdvissers van de SVBD! Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zond)dag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

FEEDERCLINIC: 3, 10, 17 en 21 april 2024

Kosten voor de Feeder Clinic bedragen €15,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl

Zo ben jij als één van eerste op de hoogte!