Skip to main content

FEEDER CLINIC afsluiting – FISHINGKIDZ by SVBD 2024

Vandaag zondag 21 april 2024 was de afsluiting van de Feeder cursus. Het was schrapen voor een visje maar dat mocht de pret niet drukken! Lees snel verder

Diverse FishingKidz waren na de feeder cursus er klaar voor en konden vandaag uitvoeren en beleven hoe het is om witvis en/of karpers te vangen met een voerkorf ? Dit vissen met de Feederhengel werd begeleidt door de allerbeste wedstrijdvissers van de SVBD ! Het theoretische deel van de cursus vond plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vond plaats tijdens de laatste cursus(zond)dag aan de waterkant.

Wil je volgende keer ook een van onze clinics volgen, kijk dan regelmatig naar onze FishingKidz afdeling en geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl

Blijf onze programma’s volgen ! Zo ben jij als één van eerste op de hoogte!