Skip to main content

Vuilruim en dregdag Delft

Vuilruim- en dregdag Delft.

Op zaterdag 6 mei 2023 hebben wij een vuilruim- en dregdag gehouden in de wijk Voorhof. Met de hulp van 16 hardwerkende vrijwilligers hebben wij de onder andere de sloten aan de Minervaweg, Nicolaas Beetslaan en Vulcanusweg opgeruimd. Met vuilknijpers, harken, dreggen en magneten hebben wij ruim 30 vuilniszakken zwerfafval, 9 fietsen, 4 winkelwagens, veel grote takken en nog een hele hoop ander afval verwijderd uit en rondom de watergangen.

Bedankt vrijwilligers voor het verrichten van de zware arbeid!

Bedankt Snackbar Laurens voor sponsoren de heerlijke frites en snacks als lunch!

Bedankt Gemeente Delft en duurzaamheidscentrum de Papaver voor het beschikbaar stellen van diverse materialen en een vuilniswagen voor het ophalen van het oud ijzer.