Skip to main content

SVBD Visbeheer voor de snoekenpaai-plaatsen Update.

Vissen voor de snoekenpaai-plaatsen afgerond.

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon

Snoeken voor de paaiplaatsen afgerond.

De afgelopen weken is onze SVBD roofvisgroep en die van onze zustervereniging GHV op pad geweest met kunstaas en dood aas in het peilgebied van onze vispaaiplaatsen (VPP) Delft en De Lier, om die wederom te voorzien van de juiste verhouding paairijpe snoeken. Hiervoor heeft onze groep een speciale onttrekkings- en uitzetvergunning en uiteraard dienen wij met het oog op de gesloten tijd voor de snoek klaar te zijn voor 1 maart.

Het bleek deze editie gemakkelijker om damessnoeken te vangen dan de mannelijke exemplaren. Voor VPP De Lier is de doelstelling gehaald. In de VPP Delft hadden we eigenlijk het liefst nog twee mannetjes uitgezet, maar we hopen dat die nu zelf via de vistrap naar binnen trekken, wat ook bij eerdere seizoenen is aangetoond. We kijken sowieso uit naar de opvissing in mei en hopen op een mooie hoeveelheid jonge snoekjes die we dan weer verspreid zullen uitzetten. De volwassen exemplaren worden dan weer teruggebracht naar de plekken waar wij ze hebben gevangen.

SVBD Roofviscommissie