Skip to main content

Op zoek naar mooie vangsten.

Wij zijn voor ons nieuwe SVBD magazine(s) op zoek naar vangsten van het kwartaal en wie weet maak jij kans op een mooi pakketje van Life Orange.
Dus heb jij net als Dirk een giebel, karper, snoek, baars of paling gevangen stuur je foto dan op naar de redactie@svbdelfland.nl en wie weet sta jij de volgende keer in ons magazine.
Wel het verzoek om de vis netjes en vis-vriendelijk te behandelen.
 
 
PS. Hebben jullie al het stukje gelezen van Dirk in het Visblad.

Giebel-gekte in Maassluis

Gericht op giebel vissen is geen hogere wiskunde, zo stelt Dirk van der Heijde (72). De Maassluizer heeft met het Westland als ‘achtertuin’ een schat aan kennis en kunde vergaard over hoe je Carassius gibelio het beste kunt vangen. Want ondanks de relatieve eenvoud van deze visserij kunnen simpele details soms het verschil maken. Welke dat zijn en hoe je deze visserij precies aanpakt lees je in de reportage in het Visblad op pagina 34 t/m 39.