Skip to main content

KARPERKAMP: ‘THE SOCIAL’- FISHINGKIDZ  

Na een succesvolle pilot in 2022 gaan we ook in 2023 weer een karperkamp organiseren. Tijdens een weekend in juni, juli en september kun je samen met een maatje onder begeleiding van een pro een heel weekend vissen aan een karper rijke privé afgraving. Samen met nog veel meer Fishing Kidz leren jullie dat weekend alle kneepjes van het vak die een karper trip moeten doen slagen. Vanwege de grote belangstelling zijn er 3 weekenden beschikbaar. Je mag als Fishing Kid van 1 weekend naar keuze gebruik maken. Maar let op: Er zijn maar een beperkt aantal plekken beschikbaar! 

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ JUNI:                  16, 17 en 18 juni 2023.

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ JULI:                  30 juni, 1 en 2 juli 2023

KARPERKAMP ‘THE SOCIAL’ SEPTEMBER:   1, 2 en 3 september 2023

Kosten voor het karperkamp bedragen €25,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!