Skip to main content

KARPER CLINIC – FISHINGKIDZ

Tijdens de Karper Clinic leer je alle basisvaardigheden waarmee je onze geschubde vrienden kunt vangen. Naast werptechnieken, veilige loodsystemen en het knopen van tal van verschillende onderlijnen leer je bij deze cursus vooral hoe je op een respectvolle en visvriendelijke manier een karper kunt vangen, onthaken en weer terugzetten. Wat ons betreft de beste, maar ook de enige manier waarop je onze geliefde hobby kunt uitvoeren. Wil je meedoen?! Geef je dan snel op! Helemaal leuk natuurlijk als je na de cursus ook nog meedoet aan het Karper Kamp in juni, juli of september! Dan kun je alles wat je geleerd hebt, direct in de praktijk toepassen! Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zon)dag op een nader te bepalen plaats aan de waterkant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

KARPER CLINIC MEI:        17, 24, 31 mei, 11 juni.2023

Kosten voor de Karper Clinic bedragen €15,- per persoon.

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!