Skip to main content

KARPER CLINIC – FISHING KIDZ 2024

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon en kind

Tijdens de SVBD Karper Clinic leer je alle basisvaardigheden waarmee je onze geschubde vriend kunt vangen. Naast werptechnieken, veilige loodsystemen en het knopen van tal van verschil-lende onderlijnen leer je bij deze cursus vooral hoe je op een respectvolle en visveilige manier een karper kunt vangen, onthaken en weer terugzetten.

Wat ons betreft de beste, maar ook de enige manier waarop je onze geliefde hobby kunt uitvoeren. Wil je meedoen?! Geef je dan snel op!

Helemaal leuk natuurlijk als je na de cursus ook nog meedoet aan het>>>>Karper Kamp in juni, juli of september! <<<< Dan kun je alles wat je geleerd hebt, direct in de praktijk toepassen!

Het theoretische deel van de cursus vindt plaats tijdens 3 woensdagavonden in het schoolgebouw van de Prins Willem-Alexanderschool in De Lier. Het praktijk gedeelte vindt plaats tijdens de laatste cursus(zond)dag op een nader te bepalen plaats aan de water-kant. Je hebt geen materiaal nodig om deel te nemen aan deze cursus.

KARPER CLINIC: 15, 22, 29 mei, 2 juni 2024.

Kosten voor de Karper Clinic bedragen € 15,- per persoon.

Zo ben jij als één van eerste op de hoogte!

Geef je op door een e-mail te sturen naar fishingkidz@svbdelfland.nl Verdere informatie volgt dan vanzelf!