Skip to main content

Jeugd karperkamp The social 1.0- FISHING KIDZ 2024

Jeugd Karper Kamp ‘The Social’ 1.0

– De Jeugd heeft de toekomst! –

Een beetje karpervisser laat zich niet tegenhouden door een paar spetters regen.

Casper, Tobi, Senn, Flip, Luuk, Jelle, Bram, Nick, Camiel en Quinten lieten zich dan ook niet weerhouden om ondanks de beroerde voorspellingen toch hun slag te slaan tijdens de eerste editie van de reeks uit 3 Karper Kampen georganiseerd door Fishing Kidz by SVBD.

En met succes! Alle koppels wisten één of meerdere prachtige vissen te strikken.

Een weekend dat in het teken stond van kameraadschap, buitenleven, visveiligheid, bodemverloop, voerstrategieën en de inzet van verschillende onderlijnen. Een onvergetelijk avontuur dat alleen maar mogelijk is door de tomeloze inzet van vrijwilligers, gulle sponsoren en uw bijdrage in de vorm van contributie. Want zeg nou zelf: De Jeugd heeft de toekomst!

Denk jij nou: ‘Ik wil ook meeloten voor de volgende 3 edities in 2025!’

Stuur dan snel een mailtje naar fishingkidz@svbdelfland.nl en geef je op voor de mailinglist.

Zo ben jij ook als eerste op de hoogte van alle spetterende activiteiten die SVBD Fishing Kidz te bieden heeft!