Jeugdviscursus – Geef je nu op!

De jeugdviscursussen 2020 van de SVBD beginnen weer in het voorjaar van 2020 voor kinderen en ouderen vanaf 8 jaar!

We geven een basisviscursus vissen met de vaste stok, een feedercursus en een karpercursus. De eerste cursus kost voor 4 avonden slechts 5,- . De andere twee kosten 10,-. De jeugdviscursussen worden gegeven in de Hofboerderij in Wateringen door jeugdbegeleiders die opgeleid zijn door Sportvisserij Nederland. Als je de cursus doet, ontvang je na afloop een keivet visdiploma. De data waarop we de jeugdviscursussen geven weten we nog niet precies, maar dat zijn in ieder geval maandagavonden en woensdagavonden van 19:00 uur tot 20:30 in de maanden april, mei, juni, juli.

Let op! Als we de data van de jeugdviscursussen weten, staat het zo snel mogelijk op deze website en ons Facebook. Jij of u per mag je al vrijblijvend opgeven per e-mail of telefoon. We schrijven je dan alvast in, betalen doen we later OK? Dus als je onverhoopt niet mee kan doen, ben je je geld niet kwijt.

Vergeet je niet op te geven, want vol is vol!! De eerste inschrijvingen zijn al binnen hoor.

Email naar jeugdzaken@svbdelfland.nl

vissenschool, jeugdviscursussen

Jeugdviscursus SVBD – mei 2017