Skip to main content

De Streetfishing Under 18 wedstrijd, nieuwe datum bekend, deze is 23 september 2023 !!! nog 1 plek beschikbaar

Wegens het afzeggen van 1 koppel is er nog plek dus wil je graag mee vissen samen met je vismaatje schrijf je dan in en stuur een mail naar maassluis@svbdelfland.nl en aankomende weekend verloten we de plaats. Dus ben jij 10 jaar of ouder en nog geen 18 jaar? Top! Dan mag jij nog meedoen aan een van de vetste wedstrijden van het jaar.

Inschrijven kost 5,- per persoon en je ontvangt dan ook nog een mooie goodiebox met allemaal verschillende vismaterialen.

De eerder aangekondigde Streetfishing wedstrijd was in verband met de toen te verwachten hoge temperaturen, welke klopten, uitgesteld en had de SVBD roofvis commissie besloten de Streetfishing Under 18 wedstrijd te verplaatsen.

De nieuwe datum is nu 23 september 2023.

Wij houden jullie natuurlijk verder op de hoogte via Facebook of de Website.