CarpCup 2023 inschrijving is vol !!!!

De 25e editie van de SVBD Carp Cup (2.0)!

SportVisserijBelangen Delfland organiseert in het weekend van 29 september tot en met 1 oktober voor de 25e keer de Carp Cup op de Westboezem. Het belooft een speciale editie te worden met veel mooie prijzen! De hoofdprijs mogen wij vast verklappen.. De winnaars zullen naar huis gaan met een prachtige voerboot!

De 25e editie zal, net als voorgaande 2 edities, gevist worden op de vlieten en vaarten in Midden-Delfland en Vlaardingen en natuurlijk op de Foppenplas! Ook dit jaar is er weer ruimte voor 35 koppels. De meeste stekken zijn eenvoudig zelf te bereiken en op de andere stekken zal je gebracht worden tot aan de waterkant.

Informatie

Voor meer informatie kunt u mailen naar karpercommissie@svbdelfland.nl

Super mooie prijzentafel en de prijzen zijn per koppel.

  • Locatie:West-Boezem (in Schipluiden, Vlaardingen, Maasland en Maassluis).
  • Tijdstip:Vrijdag 29 september 19:00 uur tot zondag 1 oktober 12:00 uur.
  • Wanneer:29 september t/m 1 oktober.
  • Loting:De loting vindt plaats op woensdag 27 september om 19:00 uur bij Eetcafé The Ollie’s te Maassluis.
  • Bijzonderheden:Er dient loodvrij gevist te worden. Het gebruik van rubber- en voerboten is toegestaan. Voorvoeren is toegestaan.
  • Inschrijfgeld:€ 75,- per koppel
Scroll naar boven