Klassement Kant

Hieronder staat het klassement van de kant wedstrijden.

 Kantwed.wed.wed.wed. 
 20221234stand
1R. Jongenotter11125
2H. Bijl11338
3H. Endhoven454114
4E.Muilwijk256215
5W. Thoen542516
6J. Boonstra435517
7A. Smit349420
8J. Zuurmond629623
9A. v/d Stap5024157
10R. Boeters5032358
11A. v/d Kaaij2855065
12B. Loos5083465
13A. v/d Bos5509670
14P. van Rijn508507115
15A. van Gaalen5050150151
16A. Eberwijn jr.3505050153
17C. Rietdijk7505050157
18W. Middendorp5050950159

 

Contact

Links

Meldpunten

Nieuws

Geen berichten gevonden

Wedstrijden

30 september 2022
Westboezem (vanaf Schipluiden tot Vlaardingen en vanaf Maasland tot Maassluis)

Uitslagen

Westlandvissers
Westlandvissers
Westlandvissers
Scroll naar top