Archief

Kant      
Noord Hollandskanaal         26/10/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
R. Jongenotter147001 C. Rietdijk58305
A. Smit129601 J. Zuurmond35005
R. v Dijk100702 F. Canten53306
H. Endhoven79102 P. van Rijn27606
P. Smit74003 R. Boeters29307
H. Bijl67703 J. Boonstra25507
A. v/d Stap72704    
A. v/d Bos66804    

 

 

Kant       
Rotte 19-10-2019    
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten 
C. Rietdijk187201 E.Muilwijk26506 
J.Krabbendam73801 R.Jongenotter22106 
R. Boeters169702 J. Oversloot010 
A. v/d Stap60802 J. Zuurmond010 
A. v/d Bos157403 B. Loos010 
H. Endhoven49403 P. van Rijn010 
R. v Dijk72804 H. Bijl010 
A. Smit31504 A. v/d Kaaij010 
F. Canten41405     
P. Smit23805     

 

 

Kant      
Madestijn 5-10-2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
R. Jongenotter143401 J. Klein53106
A. Smit99401 A. v/d Bos30606
H. Bijl87002 A. v/d Kaaij39207
C. Rietdijk83502 F. Canten24607
A. v/d Stap61203 E.Muilwijk24607
J. Zuurmond40603 P. Smit37508
A. Eberwijn sr.60704 H. Oversloot22308
H. Endhoven38404 B. Loos17109
R. Boeters60305    
P. van Rijn32505    

 

 

Kant      
Rotte       20/9/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
R. Jongenotter456901 J. Oversloot191006
H. Bijl433001 F. Canten63006
A. v/d Kaaij368002 A. Smit188507
R. Boeters248302 H. Oversloot46207
R. v Dijk269703 H. Endhoven140008
A. v/d Stap206003 P. Koornneef31808
C. Rietdijk267304 J. Boonstra116509
P. Smit196004 P. van Rijn28909
J. Krabbendam247405 H. v/d Berg734010
E.Muilwijk83205 B. Loos247010
    A. v/d Bos523011

 

Kant      
Vlaardingsevaart         7/9/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
R. v Dijk131601 B. Loos41205
R. Boeters91001 A. v/d Bos35005
A. v/d Stap92002 J. Zuurmond26706
H. Bijl90302 P. van Rijn26706
P. Smit86003 F. Canten20207
C. Rietdijk76403 J. Boonstra17507
E.Muilwijk56004 H. v/d Berg13308
H. Oversloot39004    

 

 

Kant      
Noord Hollandskanaal         31/8/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
A. v/d Stap156001 R. Boeters95205
J. Krabbendam136001 P. Smit99605
A. v/d Bos152902 R. v Dijk77906
C. Rietdijk135802 H. Endhoven71206
E.Muilwijk111003 A. Smit70207
H. Bijl117303 P. van Rijn25707
F. Canten98004 B. Loos49008
R. Jongenotter104404 J. Zuurmond3908

 

 

Kant      
Brielse Maas           17/8/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
C. Rietdijk65001 J. Krabbendam20605
R. Jongenotter49001 R. Boeters5005
A. Smit44802 R. v Dijk17606
H. Endhoven14902 F. Canten4006
J. Klein26803 J. Zuurmond1807
J. Boonstra11503 A. v/d Bos3807
E.Muilwijk21404 F. de Haan09
A. v/d Stap6504 H. Bijl09

 

 

Kant      
Amsteldrecht             20/7/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
A. v/d Stap217601 A. v/d Bos63205
R. Boeters135201 J. Klein45505
R. Jongenotter96402 B. Loos53406
R. v Dijk94102 F. Canten32406
H. Endhoven76403 H. Bijl36207
C. Rietdijk63103 H. Oversloot30407
H. v/d Berg63404 P. van Rijn30008
P. Smit49604 J. Boonstra24608
    E.Muilwijk010

 

 

 

Kant      
vlaardingsevaart             6/7/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
J. Krabbendam100001 A. v/d Kaaij31105
C. Rietdijk88801 P. Smit24606
A. v/d Stap83602 H. Oversloot24406
H. Endhoven83002 A. v/d Bos20907
R. v Dijk66903 F. Canten18907
E.Muilwijk52003 P. van Rijn16708
H. Bijl53804 F. de Haan13008
J. Klein39404 B. Loos11409
R. Boeters40005 H. v/d Berg7909

 

 

Kant      
rotte             22/6/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
A. v/d Stap209701 R. Boeters116105
E.Muilwijk205001 H. Bijl105505
A. v/d Kaaij166002 J. Boonstra94806
C. Rietdijk164602 H. v/d Berg89506
F. Canten154003 B. Loos50007
A. v/d Bos146703 J. Zuurmond13407
P. Smit131104 W. Thoen10308
J. Klein116904 P. van Rijn8008

 

 

Kant      
vlaardingsevaart             8/6/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
H. Bijl220501 C. Rietdijk87305
A. v/d Stap103001 F. Canten29805
R. v Dijk151602 K. Marijt40106
R. Boeters77202 A. v/d Kaaij20506
A. Smit139303 H. Oversloot15107
E.Muilwijk53203 P. van Rijn11407
H. Endhoven133404 J. Zuurmond12108
R. Jongenotter31604 P. Smit5208
    J. Krabbendam010

 

 

Kant       
Wollebrand             25/5/2019    
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten 
R. Jongenotter146801 R. Boeters47507 
J. Krabbendam111001 C. Langenberg37607 
A. v/d Stap95602 J. Boonstra35408 
H. Endhoven90502 A. Smit30808 
H. Bijl83803 P. van Rijn33509 
J. Klein75203 A. v/d Bos28409 
E.Muilwijk77904 H. v/d Berg186010 
C. Rietdijk70004 F. Canten119010 
J. Oversloot66505 A. v/d Kaaij145011 
R. v Dijk43205 H. Oversloot92011 
P. Smit59506     
B. Loos40806     

 

 

Kant      
Amsteldrecht Kanaal               11/5/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
R. Jongenotter316201 J. Krabbendam65006
A. v/d Stap228001 J. Klein48006
R. v Dijk210402 J. Boonstra34607
P. Smit179502 F. Canten15707
R. Boeters186503 M. Langenberg16908
H. Oversloot156803 A. Smit10708
H. Endhoven127004 C. Langenberg14609
H. Bijl86704 A. v/d Bos8209
C. Rietdijk106505 H. v/d Berg012
E.Muilwijk83405 P. van Rijn012
    J. Zuurmond012

 

 

Voorense Kanaal               27/4/2019   
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten
A. v/d Stap142401 E.Muilwijk17207
R. Jongenotter82801 C. Rietdijk8607
P. Smit132002 R. Boeters8608
J. Krabbendam58502 H. v/d Berg4608
A. Smit90003 P. van Rijn6309
H. Endhoven42503 J. Boonstra4009
J. Klein77304 J. Zuurmond7010
H. Oversloot25804 F. Canten012
B. Loos24505 J. Oversloot012
R. v Dijk22005 A. v/d Kaaij012
A. v/d Bos18906    
H. Bijl10906    

 

Ringvaart Lijnden               13/4/2019    
NaamGewichtPunten NaamGewichtPunten 
C. Rietdijk182001 J. Klein131306 
R. v Dijk134901 J. Boonstra57606 
H. Bijl180002 P. Smit130007 
H. Endhoven180002 R. Boeters55507 
H. Oversloot100202 R. Jongenotter106008 
F. Canten85903 P. van Rijn24808 
A. Smit167804 H. v/d Berg10509 
A. v/d Kaaij65304 J. Oversloot66809 
A. v/d Stap161505 B. Loos215010 
J. Krabbendam65205     

Uitslag 1e wedstrijd zaterdag 28 maart 2015,     Foppeplas

    
Wed1gr.Naam 
178390R. Jongenotter 
178390P. van Rijn 
216800W. Middendorp 
216800D. Braber 
313400J. Boonstra 
313400H. Persoon 
410960A. Smit 
410960H. Storm 
56500P. van Nieuwkerk
56500L. van Nieuwkerk
66100A. v/d Kaaij 
66100W. Thoen 
75500J. Lemmens 
75500E. van Dijk 
85100G. Van Koppen 
85100L. v/d Sman 
93400P.Koornneef 
93400A. v/d Bos 
102250B. Loos 
102250K. Kaman 
111410P. Lagas 
111410A. Bewier 
121150F. Canten 
121150J. Zuurmond 
130A. Eberwijn jr. 
130A. Eberwijn sr. 
    
Uitslag 2e wedstrijd zaterdag 25 April 2015,    Oude Meer
    
133600W. Thoen 
133600A. v/d Kaaij
219700K. Kaman 
219700B. Loos 
318810G. Van Koppen
318810T. Ten Have
417540A. Smit 
417540H. Storm 
516480P.Koornneef
516480A. v/d Bos
616320F. Canten 
616320J. Zuurmond 
713850A. Eberwijn jr. 
713850A. Eberwijn sr. 
813460J. Lemmens 
813460E. van Dijk 
912700L. v/d Sman 
912700W. Middendorp 
108550P. van Rijn 
108550L. van Nieuwkerk
115670J. Boonstra 
115670H. Persoon 
    
Uitslag 3e wedstrijd zaterdag 9 Mei 2015,    Hank
    
159430P. van Nieuwkerk
159430L. van Nieuwkerk
26920G. Van Koppen
26920T. Ten Have
34920A. Smit 
34920H. Storm 
44350P.Koornneef
54220W. Thoen 
54220F. Canten 
62680K. Kaman 
62680L. v/d Sman 
7350J. Boonstra 
7350H. Persoon 
7350W. Middendorp 
7350D. Braber 
90H. Endhoven 
90H. Bijl 
90J. Lemmens 
90E. van Dijk 
    
Uitslag 4e wedstrijd zaterdag 23 Mei 2015,    Hank
    
1107680A. Smit 
1107680H. Storm 
253750A. Eberwijn sr.
253750A. Eberwijn jr.
342250J. Lemmens
342250E. van Dijk
437050L. van Nieuwkerk
437050F. Canten 
515400G. Van Koppen
515400T. Ten Have
614690R. Jongenotter
614690P. van Rijn
713360K. Kaman 
713360B. Loos 
811440L. v/d Sman 
910700J. Boonstra 
910700H. Persoon 
109010W. Thoen 
109010A. v/d Kaaij 
116930W. Middendorp 
116930D. Braber 
121700P.Koornneef 
121700A. v/d Bos 
    
Uitslag 5e wedstrijd zaterdag 6 Juni  2015,    Nieuwkoop
    
119700G. Van Koppen
119700T. Ten Have
218250W. Middendorp
218250D. Braber 
37000P. Lagas 
37000A. Bewier
45000W. Thoen 
45000A. v/d Kaaij
54570P. van Rijn
54570P.Koornneef
62930K. Kaman 
62930B. Loos 
72135L. v/d Sman 
81890J. Boonstra 
81890H. Persoon 
91780P. van Nieuwkerk 
91780L. van Nieuwkerk 
101760F. Canten 
101760J. Zuurmond 
    
Uitslag 6e wedstrijd zaterdag 20 Juni  2015,    Nieuwkoop
    
147200H. Endhoven
147200H. Bijl 
239720J. Boonstra
239720H. Persoon
326250P. van Nieuwkerk
326250L. van Nieuwkerk
425010W. Middendorp
425010D. Braber 
517300W. Thoen 
517300A. v/d Kaaij
613210R. Jongenotter 
613210P. van Rijn 
79500G. Van Koppen 
79500T. Ten Have 
88060F. Canten 
88060J. Zuurmond 
97910A. Eberwijn sr. 
97910A. Eberwijn jr. 
107850A. Smit 
107850H. Storm 
115760K. Kaman 
115760B. Loos 
125550J. Lemmens 
125550E. van Dijk 
134900P.Koornneef 
134900A. v/d Bos 
144620P. Lagas 
144620A. Bewier 
    
Uitslag 7e wedstrijd zaterdag 18 juli  2015,    Nieuwkoop
    
180200P. Lagas 
180200A. Bewier 
255370R. Jongenotter
255370P. van Rijn
353910P. van Nieuwkerk
353910L. van Nieuwkerk
446400F. Canten 
446400J. Zuurmond
542020W. Middendorp
542020D. Braber 
641450G. Van Koppen 
641450T. Ten Have 
726500A. Eberwijn sr. 
726500A. Eberwijn jr. 
823500H. Endhoven 
823500L. v/d Sman 
919333W. Thoen 
1014230J. Lemmens 
1014230E. van Dijk 
1114000K. Kaman 
1114000B. Loos 
1213630A. Smit 
1213630H. Storm 
1312750J. Boonstra 
1312750H. Persoon 
149160P.Koornneef 
149160A. v/d Bos 
    
Uitslag 8e wedstrijd zaterdag 15 Aug. 2015,    Langeraar
    
119500P. Lagas 
119500A. Bewier 
214100H. Endhoven
214100H. Bijl 
311440W. Middendorp
311440D. Braber 
411400G. Van Koppen
411400T. Ten Have
510500K. Kaman 
510500B. Loos 
68250P.Koornneef 
68250A. v/d Bos 
76740A. Smit 
76740H. Storm 
86660L. v/d Sman 
86660L. van Nieuwkerk
96450F. Canten 
96450J. Zuurmond 
105750R. Jongenotter 
105750P. van Rijn 
115440J. Boonstra 
115440H. Persoon 
124870A. Eberwijn sr. 
124870A. Eberwijn jr. 
133100J. Lemmens 
133100E. van Dijk 
143030W. Thoen 
143030A. v/d Kaaij 
    
Uitslag 9e wedstrijd donderdag 10 Sept. 2015,Foppeplas
    
1168770R. Jongenotter 
1168770P. van Rijn 
270150A. Smit 
270150H. Storm 
340206H. Endhoven 
340206H. Bijl 
413530P.Koornneef 
413530A. v/d Bos 
510400J. Lemmens 
510400E. van Dijk 
69840G. Van Koppen 
79050K. Kaman 
79050B. Loos 
88700W. Middendorp 
88700D. Braber 
98225W. Thoen 
98225A. v/d Kaaij 
107000J. Boonstra 
107000H. Persoon 
116740F. Canten 
116740P. Smit 
126560P. van Nieuwkerk 
126560L. van Nieuwkerk 
134880P. Lagas 
    
Uitslag 10e wedstrijd zaterdag 10 Okt. 2015,Nieuwkoop
    
143700W. Middendorp
143700D. Braber 
230240H. Endhoven 
230240H. Bijl 
314160P. Lagas 
314160L. v/d Sman 
413800G. Van Koppen 
413800T. Ten Have 
513600J. Boonstra 
513600H. Persoon 
613500W. Thoen 
613500A. v/d Kaaij 
711700A. Eberwijn sr. 
711700A. Eberwijn jr. 
88830R. Jongenotter 
88830P. van Rijn 
98430P. van Nieuwkerk 
98430L. van Nieuwkerk 
107730A. Smit 
107730H. Storm 
116200P.Koornneef 
116200A. v/d Bos 
125900J. Lemmens 
125900E. van Dijk 
133000F. Canten 
133000J. Zuurmond 
142020K. Kaman 
142020B. Loos 
    
    
Uitslag nacht wedstrijd 3/4 Juli 
    
154600W.Thoen-P.Koornneef
229150P.Smit-J.Klein 
328900R.Jongenotter-A.Eberwijn .jr
423700J.Boonstra-H.Persoon
514060A.Smit-J.Lemmens 
61150L.v.Nieuwkerk-H.v.Nieuwkerk
71000P.v.Nieuwkerk-Cor
Uitslag 1e kantwedstrijd, zaterdag 4 April,    ringvaart
   
J. Boonstra184801
D. v/d Ende57501
H. Oversloot166802
D. Rozendaal42902
B. Loos154903
L. v. Nieuwkerk35903
R. Jongenotter149404
H. Endhoven35504
P. Smit101005
R. Reijnders32705
A. v/d Wilk98006
H. Bijl24806
A. v/d Kaaij72907
G. Pakvis20307
F. Canten13008
R. v Dijk53808
H. v/d Berg11509
J. Klein49809
P. van Rijn291010
G. Wessels52010
A. Smit168011
C. Langenberg44011
J. Krabbendam23012
M. Langenberg014
A. v/d Berg014
J. Oversloot014
   
Uitslag 2e kantwedstrijd, zaterdag 18 April, voornse kanaal
   
A. Smit94301
R. Jongenotter77401
R. Reijnders74002
C. Chaigneau47002
J. Krabbendam52503
D. v/d Ende45303
P. Smit49304
A. v/d Kaaij33304
F. Canten39405
H. v/d Berg29705
H. Bijl35606
D. Rozendaal28006
B. Loos32407
R. v Dijk21807
A. v/d Wilk19408
M. Langenberg13708
P. van Rijn16609
J. Boonstra12509
E v/d Wilk123010
C. Langenberg104010
L. v. Nieuwkerk23011
H. Oversloot2011
H. Endhoven10012
J. Klein1012
H Boel10013
A. v/d Berg014
   
Uitslag 3e kantwedstrijd, zaterdag 2 Mei, voornse kanaal
   
A. Smit286001
P. Smit70401
H. Endhoven285502
C. Chaigneau66502
J. Krabbendam222903
R. Jongenotter63203
D. v/d Ende187304
E v/d Wilk54404
R. v Dijk113005
F. Canten36705
B. Loos102406
A. v/d Wilk38306
J. Klein92607
A. v/d Kaaij28407
P. van Rijn82808
H Boel10508
L. v. Nieuwkerk60409
C. Langenberg1009
M. Langenberg502010
A. v/d Berg012
H. Bijl012
R. Reijnders012
H. Oversloot013
   
Uitslag 4e kantwedstrijd, zaterdag 16 Mei, voornse kanaal
   
R. Jongenotter81601
P. Smit56601
J. Krabbendam40402
J. Klein32202
A. v/d Wilk25803
B. Loos19903
A. v/d Kaaij18904
H. Endhoven18804
R. Reijnders17905
M. Langenberg13005
H. v/d Berg12006
D. v/d Ende2506
F. Canten207
H Boel207
A. Smit207
H. Oversloot012
H. Bijl012
D. Rozendaal012
A. v/d Berg012
R. v Dijk012
W. Middendorp012
L. v. Nieuwkerk012
   
Uitslag 5e kantwedstrijd, zaterdag 16 Mei,Ringvaart (koppel)
   
A. Smit292901
G. Pakvis292901
H. Oversloot107101
D. v/d Ende107101
H. v/d Berg65902
P. Smit65902
A. v/d Kaaij42202
F. Canten42202
P. van Rijn34003
R. v Dijk34003
B. Loos24803
L. v. Nieuwkerk24803
H. Bijl30404
C. Chaigneau30404
H Boel17704
R. Reijnders17704
D. Rozendaal18605
J. Klein07
R. Jongenotter07
A. v/d Wilk07
E v/d Wilk07
   
Uitslag 6e kantwedstrijd, zaterdag 13 Juni,vlaardingsevaart
   
R. Jongenotter81901
R. v Dijk57501
H. Endhoven46702
H. Bijl45102
J. Krabbendam36203
P. van Rijn23503
D. Rozendaal22204
B. Loos22004
A. v/d Kaaij21805
P. Smit18005
J. Boonstra17506
A. v/d Wilk11306
F. Canten13507
A. Smit10507
J. Zuurmond9108
E v/d Wilk7708
M. Langenberg3709
H Boel3509
A. v/d Berg28010
L. v. Nieuwkerk8010
H. Oversloot26011
   
Uitslag 7e kantwedstrijd, zaterdag 27 Juni,Rotte
   
A. Smit133601
F. Canten78201
R. Reijnders91202
H. Bijl74902
H Boel69003
B. Loos61003
G. Pakvis55004
H. Oversloot52804
E v/d Wilk52605
L. v. Nieuwkerk28405
A. v/d Wilk43106
W. Middendorp27306
C. Langenberg20407
C. Chaigneau19407
P. van Rijn18908
M. Langenberg12708
J. Klein14409
P. Smit3409
D. v/d Ende127010
H. v/d Berg41010
   
Uitslag 8e kantwedstrijd, zaterdag 11 juli boonervliet
   
J. Krabbendam78301
H. Endhoven64001
A. v/d Wilk56402
A. Smit51502
F. Canten46603
L. v. Nieuwkerk33903
R. Jongenotter43604
B. Loos26004
J. Klein26005
H. Bijl39605
C. Langenberg24606
P. van Rijn23606
P. Smit21507
R. Reijnders15807
A. v/d Berg10708
H Boel10608
H. v/d Berg9409
J. Boonstra8609
   
Uitslag 9e kantwedstrijd, zaterdag 25 juli Vlaardingsevaart
   
H. Endhoven31601
B. Loos29001
A. Smit29302
L. v. Nieuwkerk26202
H. Bijl28103
P. Smit21003
F. Canten20004
H. v/d Berg19404
A. v/d Wilk16005
J. Klein17205
P. van Rijn10306
D. Rozendaal07
   
Uitslag 10e kantwedstrijd, zaterdag 8 Aug. Rotte
   
C. Chaigneau259101
R. Reijnders194801
E. v/d Wilk104002
A. v/d Kaaij92102
A. Smit80403
B. Loos69803
D. v/d Ende59104
F. Canten48004
C. Langenberg48805
J. Klein47105
P. Smit47106
H. Endhoven46806
P. van Rijn44707
M. Langenberg23307
H. Bijl39108
L. v. Nieuwkerk18208
A. v/d Wilk33609
J. Boonstra11709
J. Krabbendam262010
H. Oversloot201010
H Boel17011
H. v/d Berg155011
A. v/d Berg013
   
Uitslag 11e kantwedstrijd, zaterdag 22 Aug.voornsekanaal
   
R. Jongenotter107501
E v/d Wilk20301
H. Bijl27102
J. Krabbendam16002
A. v/d Kaaij20903
A. Smit12603
J. Klein15504
H. Endhoven8404
P. van Rijn15005
F. Canten6605
J. Boonstra14206
B. Loos5606
H Boel5307
P. Smit1807
A. v/d Wilk4608
R. Reijnders1508
C. Langenberg2209
H. Oversloot1009
L. v. Nieuwkerk13010
R. v Dijk011
   
Uitslag 12e kantwedstrijd, zaterdag 5 Sep. Wollebrand
   
J. Boonstra407301
D. v/d Ende407301
B. Loos124001
M. Langenberg124001
H. Bijl198802
R. v Dijk198802
A. v/d Wilk112702
H. Endhoven112702
F. Canten161603
A. Smit161603
L. v. Nieuwkerk66203
R. Reijnders66203
P. van Rijn34504
H Boel34504
C. Langenberg37804
H. v/d Berg37804
H. Oversloot33205
A. v/d Berg33205
P. Smit28405
J. Krabbendam28405
   
Uitslag 13e kantwedstrijd, zaterdag 26 Sep. Noord Hollands kanaal
   
R. Reijnders103201
H. Bijl61701
B. Loos65602
H. Endhoven57602
E. v/d Wilk53003
R. Jongenotter45403
J. Boonstra32904
H Boel31304
G. Pakvis18705
L. v. Nieuwkerk18005
A. Smit13506
A. v/d Kaaij3706
F. Canten3706
H. v/d Berg8007
P. Smit1508
P. van Rijn4208
J. Zuurmond509
A. v/d Berg010
M. Langenberg011
   
Uitslag 14e kantwedstrijd, zaterdag 3 okt. wollebrand (koppel)
   
H. Bijl106401
A. v/d Wilk106401
A. v/d Berg76901
A. v/d Kaaij76901
A. Smit82002
J. Boonstra82002
R. Reijnders66602
L. v. Nieuwkerk66703
P. van Rijn66703
D. v/d Ende33803
B. Loos33803
P. Smit43704
J. Zuurmond43704
C. Langenberg31304
J. Klein31304
F. Canten37005
H. v/d Berg37005
H Boel18105
H. Oversloot18105
   
Uitslag 15e kantwedstrijd, zaterdag 17 okt. Rotte
   
F. Canten49601
J. Krabbendam18701
D. v/d Ende29502
L. v. Nieuwkerk16802
H. Endhoven27203
H. Bijl3703
J. Boonstra7604
R. Reijnders1304
H. v/d Berg5005
P. van Rijn2506
A. Smit010
A. v/d Berg010
A. v/d Wilk010
B. Loos010
P. Smit010
H. Oversloot010
R. v Dijk010
H Boel010

 

  wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.wed.   
 Puntenklasement123456789101112131415totaalaftrekstand
1A. Smit1111717122333628584216
2H. Bijl66121242253822113694920
3H. Endhoven412245025011642250319317221
4B. Loos376334341361238573522
5R. Reijnders52125450275018312415613224
6R. Jongenotter41317150450501503505032530025
7D. v/d Ende13461501050504501503228526025
8F. Canten855727134453651663828
9L. v. Nieuwkerk3119123105328103532896029
10P. Smit541125973675848754530
11J. Krabbendam123325035015010255050129226230
12A. v/d Kaaij7474255050502350615029125734
13A. v/d Wilk68637662598250181279037
14J. Boonstra1950505065095096142430125942
15P. van Rijn109850338667548361369343
16H. v/d Berg9550625010941150475522718047
17J. Klein9127275095554505045026922148
18H. Boel501387493850117445819114150
19H. Oversloot2111312111450501095505824118655
20R. v Dijk8751231505050501125050835730057
21C. Langenberg1110950505076505945045036530065
22M. Langenberg14810550985050750111505037330073
23A. v/d Berg1414121250105085013505101830722879
24D. Rozendaal2650125450507505050505050486300186
25C. Chaigneau5022504507505015050505050516300216
26G. Pakvis75050501504505050505055050567300267
27J. Zuurmond505050505085050505050509450621300321
28W. Middendorp50505012505065050505050505050668300368
30E v/d Wilk50505050505050505025050505050702300402
31G. Wessels105050505050505050505050505050710300410
32J. Oversloot145050505050505050505050505050714300414

 

Wedstrijd 1

Ringvaart(Lijnden)

26-3-2016

J. Krabbendam156501L. van Nieuwkerk50706H. v/d Berg012
R. Jongenotter133801F. de Haan15406H. Oversloot012
D. v/d Ende124602P. Smit44507   
J. Boonstra36002J. Klein14307   
H. Endhoven116403A. Smit43108   
B. Loos30203F. Canten11708   
P. van Rijn83204R. v Dijk21509   
H. Bijl28504A. v/d Kaaij7209   
R. Reijnders66205A. v/d Bos184010   
E v/d Wilk21505H. Boel112010   

Wedstrijd 2

Voornsekanaal

9-4-2016

A. Smit200001A. v/d Wilk24606R. Reijnders21011
R. Jongenotter30301H. Bijl1706H. Endhoven013
A. v/d Kaaij129002P. Smit21207P. van Rijn013
H. v/d Berg17602A. v/d Bos1407A. v/d Berg013
E v/d Wilk52603F. Canten19208   
L. van Nieuwkerk14803G. Pakvis308   
J. Krabbendam37804H. Boel18609   
E. Duyvensteyn13304F. de Haan109   
R. v Dijk35105J. Boonstra109   
C. Langenberg11905B. Loos183010   

Wedstrijd 3

Voornsekanaal

23-4-2016

H. Endhoven224501C. Langenberg35306H. Boel012
R. Jongenotter159901R. v Dijk31406F. de Haan012
E v/d Wilk178702L. van Nieuwkerk22407   
R. Reijnders144502B. Loos18507   
H. Bijl134003F. Canten17808   
J. Krabbendam98403P. Smit17108   
A. Smit94004H. Oversloot16709   
A. v/d Kaaij89804J. Boonstra16009   
A. v/d Bos70005A. v/d Berg8010   
E. Duyvensteyn56005P. van Rijn2010   

Wedstrijd 4

Oude Rijn

7-5-2016

H. Bijl38301J. Klein12406
E v/d Wilk31101R. Reijnders10406
H. Endhoven26602A. v/d Berg12307
L. van Nieuwkerk21302F. de Haan9807
A. Smit21403H. v/d Berg8808
M. Langenberg18503A. v/d Kaaij5508
C. Langenberg18504H. Boel5709
B. Loos17904P. Smit4309
F. Canten17805P. van Rijn42010
E. Duyvensteyn12705   

Wedstrijd 5

Amsteldrecht

21-5-2016

H. Endhoven238201P. van Rijn21406
H. Bijl209001H. Boel15206
J. Boonstra140002H. v/d Berg17907
A. Smit36502H. Oversloot6707
R. Reijnders115103P. Smit5008
C. Langenberg32603B. Loos208
J. Klein41804F. de Haan010
A. v/d Bos23004   
M. Langenberg31805   
F. Canten16405   

Wedstrijd 6

Rotte

4-6-2016

R. Jongenotter233501E. Duyvensteyn23806
R. Reijnders53601P. van Rijn17406
L. van Nieuwkerk80902E v/d Wilk17407
A. Smit35402C. Langenberg16407
H. Boel36203J. Klein14308
H. Bijl29103M. Langenberg10008
P. Smit30604H. v/d Berg8309
A. v/d Kaaij25004H. Oversloot011
H. Endhoven24505F. de Haan011
B. Loos23205F. Canten011

Wedstrijd 7

Vlaardingsevaart

18-6-2016

R. Jongenotter97101J. Krabbendam27506
A. Smit72701B. Loos19406
H. Endhoven58102J. Klein17007
R. v Dijk56402H. v/d Berg19207
F. Canten35203L. van Nieuwkerk11208
A. v/d Kaaij31703P. van Rijn9908
E v/d Wilk31703F. de Haan3709
A. v/d Wilk26904M. Langenberg4609
H. Bijl29105H. Boel37010
P. Smit22705   

Wedstrijd 8

Rotte

25-6-2016

A. Smit94501L. van Nieuwkerk33005
P. Smit74401H. v/d Berg16505
A. v/d Kaaij73702F. Canten33106
R. Reijnders65302P. van Rijn15606
H. Endhoven52903J. Boonstra11307
J. Krabbendam45003M. Langenberg12607
C. Langenberg34804A. v/d Berg5808
H. Bijl44304B. Loos608

Wedstrijd 9

Ringvaart

9-7-2016

H. Bijl91701P. Smit14505
J. Boonstra33401H. Oversloot2605
A. Smit38402H. Endhoven9706
J. Krabbendam12502B. Loos1806
R. Reijnders28403H. Boel09
L. van Nieuwkerk4303P. van Rijn09
F. Canten20804A. v/d Kaaij09
A. v/d Berg2804H. v/d Berg09
wedstrijd 1030-7-2016Oude Rijn
H. Endhoven77801B. Loos9306
F. Canten48601C. Langenberg8706
E v/d Wilk70502J. Boonstra7507
L. van Nieuwkerk31402H. Boel6507
R. Reijnders39003P.Koornneef7208
J. Krabbendam27303H. Oversloot3008
H. Bijl33504P. van Rijn2909
A. Smit23004J. Klein3009
A. v/d Berg11005H. v/d Berg25010
P. Smit10305A. v/d Bos9010
   M. Langenberg3011

Wedstrijd 11

13-8-2016

Boonervliet

R. Jongenotter426801L. van Nieuwkerk54906
J. Krabbendam313301A. Eberwijn jr.42806
H. Endhoven158802P. van Rijn44907
A. v/d Kaaij110702M. Langenberg32007
H. Bijl106003J. Oversloot31508
H. Oversloot102403C. Langenberg27108
A. Eberwijn sr.85004F. Canten29909
A. Smit83304H. Boel23709
P. Smit84605H. v/d Berg237010
F. de Haan74605R. Reijnders172010
   B. Loos233011

Wedstrijd 12

27-8-2016

Amsteldrecht

H. Endhoven197601H. Bijl85304
J. Boonstra41801L. van Nieuwkerk27704
D. v/d Ende190302A. Smit69205
A. v/d Bos29602H. Oversloot20005
R. Jongenotter105703F. Canten35106
P. Smit28703P. van Rijn3106
   B. Loos20907

Wedstrijd 13

17-9-2016

Voorensekanaal

H. Endhoven27701R. Reijnders9206
C. Langenberg26001A. v/d Berg3706
F. Canten21902A. v/d Bos7007
J. Krabbendam11902B. Loos3307
A. v/d Kaaij15803P. Smit3108
H. Bijl11103H. v/d Berg1508
R. Jongenotter13104H. Boel010
M. Langenberg7504   
P. van Rijn10405   
L. van Nieuwkerk5905   

Wedstrijd 14

15-10-2016

Vlaardingsevaart

P. Smit112001
B. Loos32201
H. Bijl62202
A. v/d Kaaij20102
C. Langenberg40803
H. Endhoven19203
M. Langenberg33504
H. v/d Berg17904
F. Canten20305
A. Smit12905
A. v/d Bos10206
A. v/d Berg8006
P. van Rijn08

Wedstrijd 15

22-10-2016

Boonervliet

D. v/d Ende99201A. v/d Kaaij35806
P. van Rijn50601C. Langenberg4406
H. Endhoven85702H. v/d Berg17807
P. Smit35002M. Langenberg4007
R. Jongenotter80203W. Thoen12608
F. de Haan31303L. van Nieuwkerk1508
H. Bijl80104F. Canten12009
B. Loos25704A. v/d Berg011
A. Smit77505J. Krabbendam011
A. v/d Bos10205   
Scroll naar top